Back

Pro koho je AKADEMIE+

Pro všechny, kteří chtějí žít plnohodnotný život a najít vnitřní klid. Jsme přesvědčení, že alfou a omegou duševní rovnováhy jsou zdravé vztahy. A právě ty vás budeme učit budovat a opečovávat. 

AKADEMIE+ je otevřeným místem, kde můžete načerpat vědomosti, jak zlepšit postoj k sobě i samé/mu i lidem ve vašem blízkém okolí. Na základě osobního plánu vám budeme kontinuálně pomáhat se pochopit a přijmout sebe sama i okolní svět.

V AKADEMII+ máte dveře otevřené, tak se nebojte vstoupit!

Přednáška + Učící se skupina + Seminář

Přednáška

V úterý a čtvrtek se s námi můžete potkat na PŘEDNÁŠKÁCH. Čeká vás 50 minut se zajímavými a aktuálními informacemi k danému tématu. Při účasti nemusíte mít zapnutou kameru, ale můžete psát dotazy, na které vám rádi odpovíme. Přednášející prochází prezentaci a v závěru také přiblíží na téma navazující učící se skupinu i to, co se v ní odehrává. V tuto chvíli nabízíme 10 témat, která budeme rozšiřovat.

Učící se skupina

V dalších dnech máte možnost pravidelného setkávání v ÚČÍCÍCH SE SKUPINÁCH. Během 90 minut budeme prohlubovat teoretické poznatky, projdeme kazuistiku a absolvujete minimálně 1 praktické cvičení. Kamera vítána, dotazy vítány. Nahrávky se souhlasem, pouze k přehrání. Téma se vyvíjí, připojit se či odejít lze kdykoliv. Při účasti ve více setkáních vás čeká zvýhodněná cena.

Seminář

Nepravidelně vás rádi přivítáme na SEMINÁŘÍCH. Potkáme se v Praze. Celý den či víkend se budeme věnovat danému tématu způsobem, který se neobejde bez vaší aktivity. Nejedná se o frontální výuku lektora - psychologa, ale interaktivní - prožitkové setkání. Skupiny jsou 15 až 20 osob a počítejte, že s velkou pravděpodobností ve vás téma bude rezonovat ještě pár dnů po návratu domů.

O nás

AKADEMIE+ je prostor, kde se mohou klienti z řad široké veřejnosti vzdělávat o vztahových problémech. S pomocí individuálního rozvojového plánu klientům předáváme vědomosti, které mohou efektivně spojit s psychoterapií. Naším cílem je být komukoliv oporou na cestě za plnohodnotným životem a zdravými vztahy.

Podle hesla “Když ti něco chybí, udělej si to sám” jsme se rozhodli přijít s platformou, která nám v ČR dlouho chyběla. Postrádali jsme místo, kde by se lidé dozvěděli relevantní informace o budování a udržování harmonických vztahů. A to na základě odborných poznatků, ne ezoteriky či náboženství.

Postavili jsme tedy tým profesionálů na duševní zdraví a s jejich pomocí vytvořili sérii workshopů a kurzů. Jejich zaměření je jasné – poskytnout klientům psychoterapie nové zdroje informací pro jejich účinnou práci na sobě…